ENERGETYKA / OZE / SUROWCE

Co robimy?

Łukasz Pasternak Kancelaria Adwokacka, oferuje kompleksowe usługi prawne dla klientów biznesowych – analizujemy bieżącą sytuację i proponujemy rozwiązania, które zabezpieczą interesy finansowe przedsiębiorstwa. Kancelaria świadczy usługi prawne przedsiębiorcą z sektora energetyki w szczególności w zakresie prawa energetycznego.

Swoją ofertę kierujemy nie tylko do przedsiębiorców z branży energetycznej ale osób współpracujących z podmiotami z branży energetycznej, takim jak np. właściciele gruntów pod dzierżawę, inwestorzy, przedstawiciele, firmy budowlane.

Zespół  Kancelarii oferuje obsługę prawną przedsiębiorstw energetycznych oraz podmiotów działających w sektorze energetyki. Naszym celem jest zapewnienie zgodność działalności przedsiębiorstw energetycznych z przepisami ustawy prawo energetyczne oraz innych regulacji sektora energetyki.

W ramach usług prawnych na rzecz sektora energetycznego, kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie obsługi podmiotów działających w sektorze energii odnawialnej w tym w kwestiach związanych z budową farm fotowoltaicznych.

Wybrane usługi:

  • tworzenie i obsługa przedsiębiorców;
  • kompleksowe doradztwo prawne i regulacyjne sektora energetyki, w szczególności usługi prawne z zakresu ustawy prawo energetyczne, ustawy o odnawialnych źródłach energii, ustawy o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego, ustawy o efektywności energetycznej oraz innych regulacji sektora energetyki;
  • usługi prawne dla przedsiębiorstw energetycznych w zakresie wsparcia  prawnego związanego z uzyskaniem koncesji;
  • wdrożenie kwestii prawnych koniecznych do operacyjnego rozpoczęcia działalności koncesjonowanej;
  • wsparcie prawne związane z opracowywaniem taryf i cenników gazu ziemnego i energii elektrycznej, zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa energetycznego oraz prowadzą postępowania na podstawie prawa energetycznego w zakresie zatwierdzania taryf;
  • reprezentacja przed Prezesem URE w postępowaniach z zakresu prawa energetycznego oraz w procedurze odwoławczej przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów,
  • due dilligenc;
  • sporządzanie opinii i analiz prawnych;
  • monitoring zmian regulacji sektora energetyki;

Jak działamy?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – często tworząc rozwiązania „szyte na miarę”. Każdą usługę poprzedza analiza potrzeb, która pozwala ustalić, czy nasze kompetencje mogą zrealizować cel, który jest ważny dla klienta. Zrozumienie sytuacji biznesowej Klienta gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, satysfakcję klienta oraz wymierny efekt finansowy współpracy.

Skontaktuj się i zadaj nam dowolne pytanie.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, celem omówienia rozwiązań dopasowanych do potrzeb Twojej firmy. Odpowiadamy szybko – sprawdź !

PASTERNAK LEGAL - RODO A EMAIL - DANE OSOBOWE W ROZUMIENIU RODO

 

Bieżące informacje prawne w zasięgu ręki

Wiemy z jakimi problemami zderzają się nasi Klienci – dlatego też staramy się opracowywać bezpłatne publikacje, które pozwalają im odpowiedzieć na nurtujące ich zagadnienia prawne i podatkowe – sprawdź czy dotyczą one również Ciebie !link do Bazy Wiedzy – link do BLOGA

 

Subskrybuj Newsletterbądź na bieżąco

Zapisz się, do naszego Newslettera. Raz w tygodniu informacje prawne lub informacje o najnowszych publikacjach – za darmo – prosto na twoją skrzynkę.

Adrianna Pasternak newsletter

Skontaktuj się z nami
i dowiedz się jak możemy
Tobie pomóc

KANCELARIA WARSZAWA
Łukasz Pasternak Kancelaria Adwokacka
ul. Malborska 1/11,
03-286 Warszawa, piętro II

KANCELARIA MARKI
Al. J. Piłsudskiego 29, 05-270 Marki

mapa

KANCELARIA Lublin
Al. Kraśnicka 27
20-718 Lublin

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Sprawdź inne specjalizacje:

Wszystkie specjalizacje
1