MOTORYZACJA I PRZEMYSŁ

Świadczymy usługi prawne dla firm funkcjonujących w branży motoryzacyjnej, producentów podzespołów, maszyn, dealerów samochodów, a także przedsiębiorców świadczących usługi w zakresie najmu samochodów.

Co robimy dla klientów z branży Motoryzacyjnej i Przemysłowej?

Efektywne rozwiązania prawne

Nasze usługi ukierunkowane są na skuteczne rozwiązywanie problemów przedsiębiorców oraz udzielanie im efektywnej pomocy w prowadzeniu działalności.

Bieżące wsparcie

Naszym Klientom biznesowym oferujemy bieżące wsparcie działalności gospodarczej jak również zastępstwo prawne i procesowe.

Usługi „szyte na miarę”

Dbamy o to by model biznesowy naszego Klienta został osadzony w najkorzystniejszych realiach prawnych i podatkowych, przez co często tworzymy usługi i rozwiązania „szyte na miarę”. W swojej działalności uczestniczyliśmy w innowacyjnych i wymagających projektach, które zostały wdrożone z sukcesem. Doradzaliśmy naszym Klientom przy zawieraniu złożonych umów handlowych wymagających znacznego nakładu pracy oraz wielu godzin negocjacji. Pomimo faktu, iż powierzane nam przez Klientów zlecenia różnią się, jedne są bardziej inne mniej złożone, to do każdego zadania staramy się podchodzić z najwyższą starannością i zaangażowaniem.

Firmy z branży Motoryzacyjnej, Przemysłowej, Maszynowej

Pracujemy z ludźmi z pasją, którzy dążą do wysokiej jakości oferowanych przez nich towarów i usług. Jakość w dzisiejszych czasach stanowi swego rodzaju dobro luksusowe, dlatego jest tak pożądana.

Jak działamy?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – często tworząc rozwiązania „szyte na miarę”. Każdą usługę poprzedza analiza potrzeb, która pozwala ustalić, czy nasze kompetencje mogą zrealizować cel, który jest ważny dla klienta. Zrozumienie sytuacji biznesowej Klienta gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, satysfakcję klienta oraz wymierny efekt finansowy współpracy.

 

Skontaktuj się i zadaj nam dowolne pytanie.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, celem omówienia rozwiązań dopasowanych do potrzeb Twojej firmy. Odpowiadamy szybko – sprawdź !

PASTERNAK LEGAL - RODO A EMAIL - DANE OSOBOWE W ROZUMIENIU RODO

 

Bieżące informacje prawne w zasięgu ręki

Wiemy z jakimi problemami zderzają się nasi Klienci – dlatego też staramy się opracowywać bezpłatne publikacje, które pozwalają im odpowiedzieć na nurtujące ich zagadnienia prawne i podatkowe – sprawdź czy dotyczą one również Ciebie !link do Bazy Wiedzy – link do BLOGA

 

Subskrybuj Newsletterbądź na bieżąco

Zapisz się, do naszego Newslettera. Raz w tygodniu informacje prawne lub informacje o najnowszych publikacjach – za darmo – prosto na twoją skrzynkę.

Adrianna Pasternak newsletter

Doświadczenie

MOTORYZACJA I PRZEMYSŁ

★★★

Wielomilionowy Kontrakt na dostawę maszyn w innowacyjnym projekcie

Czytaj dalej

Wielomilionowy Kontrakt na dostawę maszyn w innowacyjnym projekcie
Wszystkie case studies

Skontaktuj się z nami
i dowiedz się jak możemy
Tobie pomóc

KANCELARIA WARSZAWA
Łukasz Pasternak Kancelaria Adwokacka
ul. Malborska 1/11,
03-286 Warszawa, piętro II

KANCELARIA MARKI
Al. J. Piłsudskiego 29, 05-270 Marki

mapa

KANCELARIA Lublin
Al. Kraśnicka 27
20-718 Lublin

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Sprawdź inne specjalizacje:

Wszystkie specjalizacje
1